20.08.2023

ЗБІРНА ІСПАНІЇ З ФУТБОЛУ ПЕРЕМОГЛА НА ЖІНОЧОМУ ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ-2023

Відбувся фінал жіночого чемпіонату світу з футболу. Збірна Іспанії здобула перемогу над Англією та виграла світову першість.

Долю фінальної зустрічі вирішив єдиний гол Ольги Кармони, яка відзначилась на 29-ій хвилині першого тайму. Іспанська команда мала можливівсть подвоїти власну перевагу в другій половині гри, проте на 70-ій Дженніфер Ермосо не реалізувала пенальті - удар з позначки парирувала кіперка Мері Ерпс.

Таким чином, Іспанія вперше у власній історії виграє жіночий мундіаль. Зазначимо, що турнір відбувався з 20 липня до 20 серпня в Австралії та Новій Зеландії.

Бронзовими призерками ЧС стали шведські футболістки, які в матчі за 3-тє місце перемогли господарок турніру Австралію - 2:0.

Жіночий ЧС-2023. Фінал

Іспанія – Англія - 1:0

Гол: Кармона, 29

Нагадаємо, що на чемпіонаті світу серед жінок працювали українські арбітрині - Катерина Монзуль та Марина Стрілецька. Українок призначали на матч Нідерланди-Португалія та Панама-Ямайка.