Football

09.07.2024

ЗБІРНА ІСПАНІЇ - ПЕРШИЙ ФІНАЛІСТ ЄВРО-2024 З ФУТБОЛУ

9-го липня відбувся перший півфінальний матч чемпіонату Європи-2024 з футболу. Збірна Іспанії у вольовому стилі обіграла Францію - 2:1.

Старт поєдинку видався по-справжньому запальним. На 9-ій хвилині Мбаппе подав на дальню стійку, де Коло-Муані вдало переправив м'яч головою у ворота.

Назабаром Іспанія відновила паритет - Ламін Ямал змістився з флангу до центру та філігранним ударом відправив "круглого" у ліву "дев'ятку" воріт Меньяна. Варто відзначити, що 16-річний півзахисник став наймолодшим автором голу на рівні чемпіонату Європи.

Через кілька хвилин іспанці вже були попереду:  Дані Ольмо виграв підбирання у штрафному майданчику і пробив у дальній кут воріт. М'яч рикошетом від захисника Жюля Кунде залетів у сітку — 2:1.

Другий фіналіст Євро-2024 визначиться у середу, 10-го липня, за підсумками поєдинку між Англією та Нідерландами.