19.10.2021

ЮНІОРИ ШАХТАРЯ ПЕРЕГРАЛИ ОДНОЛІТКІВ З МАДРИДСЬКОГО РЕАЛУ

Матчем проти однолітків з мадридського "Реалу" юніори "Шахтаря", як і головна команда, закривають перше коло групового етапу Ліги чемпіонів. У стартових двох турах у гірників була одна перемога (5:0 над "Шерифом") та одна поразка (0:1 від "Інтера").

Всі головні події матчу проти вершкових відбулися в першому таймі. Гості відзначилися першими вже на 10 хвилині та понад 20 хвилин володіли перевагою у рахунку. Виправив цю ситуацію Глущенко, вирівнявши рахунок на табло. А після другого виходу вперед від гостей з Мадриду, "Шахтар" відповів одразу двома взяттями воріт, відзначилися Сігеєв та Гулько, вирвавши перемогу для команди у таймі та, як виявилося пізніше, і в грі.

У другому таймі забитих м'ячів ми не побачили. "Шахтар" завершує перше коло з шістьма балами та обходить "Реал" у турнірній таблиці.

"Шахтар" U-19 3:2 "Реал" U-19

Голи: Глущенко, 33, Сігеєв, 42, Гулько, 45 - Гонсалес, 10, Гонсалез Баллестерос, 41.