14.10.2024

ЮНІ УКРАЇНЦІ НЕ ВПОРАЛИСЯ З АНГЛІЄЮ У БОРОТЬБІ ЗА БРОНЗУ ТУРНІРУ В МАРБЕЛЬЇ

Фото прес-служби УАФ

Сьогодні, 14 жовтня, юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2006 року народження) у межах підготовки до кваліфікації Євро-2025 завершила виступ на турнірі за участі чотирьох команд у Марбельї.

Змагання проходили за олімпійською системою. Учасники мали у заявці щонайменше трьох гравців вікової категорії U-18.

У півфіналах Швеція перемогла Англію - 2:0, а Нідерланди здолали українців - 1:0. Тож сьогодні "синьо-жовті" змагалися з британцями за третє місце.

Англійці забили вже на 7-й хвилині - Олусесі завершив комбінацію. У відповідь у нашої збірної два хороші моменти не реалізував Синчук. Згодом Олусесі оформив дубль, замкнувши подачу партнера. На 36-й хвилині "синьо-жовті" скоротили відставання: Шершень виконав закидання вперед, Синчук прийняв м’яч, змістився в центр і здорово поклав у дальній кут. До перерви можна пригадати удар Пономаренка у площину.

На старті другого тайму команди обмінялися неточними ударами Діпепи та Осипенка. На 63-й хвилині чудову нагоду не використав Шевченко - голкіпер парирував його удар із кількох метрів. Пізніше воротар англійців виручив після спроб Ломаги й Синчука. Під завісу поєдинку Голамбекіс після розіграшу кутового встановив остаточний рахунок - 3:1 на користь британців.

Додамо, що перемогла на турнірі в Марбельї збірна Нідерландів, яка у фіналі обіграла Швецію - 2:1.