Football

10.10.2023

ЮНАЦЬКА ЗБІРНА УКРАЇНИ СТАРТУВАЛА НА ТУРНІРІ В СЕУЛІ З ПОРАЗКИ ВІД ГОСПОДАРІВ

Сьогодні юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2005 року народження) стартувала на міжнародному турнірі в Південній Кореї поєдинком із господарями.

Першими гольову нагоду створили українці - Деркач не реалізував вихід сам на сам із воротарем. Проте рахунок на 11-й хвилині відкрили корейці завдяки фланговій подачі та влучному удару головою. Синьо-жовті одразу могли відігратися, однак класний пас Кремчаніна не використав Гусєв.

На 24-й хвилині Пономаренко з лівого флангу ввійшов до штрафного, а Василець замкнув його передачу, зрівнявши рахунок. Та все ж кінцівка першого тайму залишилася за господарями, які спершу поцілили в стійку, а незадовго до перерви після подачі зі штрафного знову вийшли вперед.

Другий тайм краще розпочали корейці, які створили кілька гольових нагод, а на 62-й хвилині після помилки українців у власному штрафному збільшили перевагу. На 78-й хвилині синьо-жовті скоротили відставання — подачу Годі зі штрафного ударом головою замкнув Панченко. Утім, суперники миттєво відповіли своєю результативною атакою.

Наприкінці матчу небезпечний удар Михавка зі штрафного парирував кіпер. Своєю чергою Фесюк в одному з епізодів урятував нашу команду від п’ятого пропущеного м’яча. У компенсований час після кутового якимось дивом не зумів забити Гусєв.

У підсумку підопічні Олега Кузнецова поступилися з рахунком 2:4. Наступний поєдинок, із командою В’єтнаму, пройде 12 жовтня.