25.10.2023

ЮНАЦЬКА ЛІГА УЄФА: «РУХ» ДОЛАЄ «САРАЄВО» І ВИХОДИТЬ ДО ДРУГОГО РАУНДУ ШЛЯХУ ЧЕМПІОНІВ

Львівський «Рух» U-19 здолав «Сараєво» з Боснії і Герцеговини та вийшов до другого раунду розіграшу Юнацької ліги УЄФА сезону-2023/2024.

У межах першого раунду Шляху чемпіонів країн жовто-чорні на виїзді у матчі-відповіді зустрічалися зі «Сараєво». Після нічиєї (1:1) у першому поєдинку обидві команди зберігали шанси на вихід у наступне коло змагань.

Матч розпочався невдало для львів'ян, адже вони пропустили вже на 4-й хвилині. Однак через 20 хвилин Сергій Панченко зрівняв рахунок. Ще через три хвилини українці могли вийти уперед, але Назар Касарда не зміг реалізувати пенальті.

І все ж підопічні Сергія Задорожного досягли свого. На 65-й хвилині Костянтин Квас забив другий м'яч, а на 84-й Євген Пастух — третій. 3:1 — перемога «Руху», який вийшов у другий раунд турніру. У ньому львів’яни 8-го та 29 листопада протистоятимуть данському «Мідтьюлланну».