News

Football

15.03.2023

ЄВРОПАРЛАМЕНТ ЗАКЛИКАВ ВІДСТОРОНИТИ БІЛОРУСЬ ВІД УЧАСТІ У ВІДБОРІ ЄВРО-2024


Європарламент закликав УЄФА відсторонити збірну Білорусі від кваліфікації до Чемпіонату Європи з футболу, який відбудеться 2024 року, повідомляє  PoliticoДепутати європейської структури переконані, що будь-які успіхи збірної Білорусі на футбольному полі будуть використані чинним режимом з метою пропаганди. Лист із закликом відсторонити білорусів від турніру вже спрямували президенту УЄФА Александеру Чеферіну.


"Сам факт участі збірної Білорусі в чемпіонаті Європи буде згодом використаний Лукашенком та його пропагандою, аби довести, що він вітається в міжнародній спільноті", — йдеться у тексті звернення. 


Нагадаємо, що від початку повномасштабного вторгнення росії до України російські команди були відсторонені від усіх змагань під егідою ФІФА та УЄФА. Санкції були накладені й на білоруський футбол, проте повного усунення країні вдалося уникнути: на території країни було заборонено проводити міжнародні матчі, а місцеві клуби почали розводити лише з українськими командами у європейських турнірах. До того ж БІлорусь зберегла можливість брати участь у кваліфікації до Євро-2024. 

Others News