29.06.2024

ЄВРО-2024: ШВЕЙЦАРІЯ ТА НІМЕЧЧИНА ПРОХОДЯТЬ У ЧВЕРТЬФІНАЛ

На чемпіонаті Європи 2024 року, який триває в Німеччині, визначилися перші учасники чвертьфіналу.

Розпочав стадію плей-оф матч між збірними Швейцарії та Італії. Швейцарська збірна відкрила рахунок на 37-ій хвилині: Ремо Фройлер фактично без будь-якого супротиву в центрі штрафного результативно пробив у ближній кут. А вже на старті другого тайму Рубен Варгас спрямував м'яч прямо в дальню "дев'ятку" - 2:0.

У чвертьфіналі суперником Швейцарії стане переможець пари Англія — Словенія.

Швейцарія — Італія 2:0

Голи: Фройлер, 37, Варгас, 46

У чвертьфінал, зокрема, відправилась і збірна Німеччини, яка у матчі 1/8 фіналу обіграла Данію. Посеред першого тайму гру довелося зупинити через погані погодні умови - відновити матч вдалося майже за пів години. Зрештою, німці перемогли завдяки голам Гаверца та Мусіали у другій половині зустрічі.

Німеччина вперше від 2016 року вийшла до чвертьфіналу Євро. У наступному раунді підопічні Юліана Нагельсманна зустрінуться з переможцем пари Іспанія - Грузія.