13.10.2022

ЄДИНИЙ ШАНС ДЛЯ «ДИНАМО» НА ЄВРОКУБКОВУ ВЕСНУ - «ТРАНСФЕР» У ЛІГУ КОНФЕРЕНЦІЙ

Сьогодні у матчі 4 туру Ліги Європи київське «Динамо» у польському Кракові приймало французький «Ренн». Як відомо, минулого тижня у зустрічі цих суперників вдома переміг «Ренн» - 2:1. Перед сьогоднішнім поєдинком «Динамо» посідало четверте місце у групі B без жодного здобутого очка, а «Ренн», маючи порівну очок (по сім) із «Фенербахче», йшов другим. У разі поразки кияни втрачали навіть теоретичні шанси вийти з групи у плей-оф Ліги Європи. Так зрештою і сталося.

«Динамо» (Україна) - «Ренн» (Франція) - 0:1

Гол: Ву, 48

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, при цьому кияни гостро, але не результативно діяли на контратаках. А невдовзі після перерви гості повели в рахунку. Центральний захисник французької команди Ву, залишившись без опіки, увірвався у воротарський майданчик при подачі кутового і ефектно переправив м'яч у кут воріт «Динамо». Забити принаймні гол у відповідь кияни так і не зуміли і у підсумку зазнали четвертої поспіль поразки у турнірі.

В іншому матчі групи «АЕК» сьогодні приймав «Фенербахче». Поєдинок завершився  з рахунком 2:1 на користь турецької команди, яка за ходом гри двічі виходила вперед.

Турнірне становище у групі B після 4 турів: 1. «Фенербахче» - 10, 2. «Ренн» - 10, 3. «АЕК» - 3, 4. «Динамо» - 0