25.10.2022

ЯК МІНІМУМ ЛІГУ ЄВРОПИ «ШАХТАР» СОБІ ЗАБЕЗПЕЧИВ – ЛІГА ЧЕМПІОНІВ ПІД ПИТАННЯМ

Сьогодні у Ґлазґо в поєдинку 5 туру групового етапу Ліги чемпіонів «Селтік» приймав «Шахтар».

«Селтік» - «Шахтар» - 1:1

Голи: Якумакіс, 34 – Мудрик, 58

Як відомо, у номінально домашньому матчі 2 туру «гірники» зіграли внічию зі шотландським клубом (1:1). До сьогоднішньої гри це очко було єдиним, здобутим «Селтіком» у групі, тож турнірної мотивації господарям не бракувало. І у 1-му таймі їм вдалося вийти вперед. На 34-ій хвилині Хакшабановіч виконав простріл у карний майданчик з лівого флангу і Якумакіс встиг на добивання з кількох метрів після рикошету від ноги захисника. За мінімальної переваги «Селтіка» суперники пішли відпочивати.

У другому таймі українці зуміли відігратися під час стрімкої контратаки на 58-ій хвилині завдяки індивідуальній майстерності Мудрика, який відгукнувся на передачу Сікана і завдав шедеврального удару у верхній кут воріт. Та більшого досягнути підопічні Іґора Йовічевіча сьогодні не зуміли, Нічия - 1:1.

В іншому сьогоднішньому матчі групи F сталася певною мірою сенсація - «Лейпциґ» завдав поразки «Реалу». На голи Гвардіола, Нкунку та Вернера суперник відповів тільки результативними ударами Вінісіуша Жуніора та Родріго (3:2).

У «Реала» - 10 очок, у «Лейпциґа» - 9, у «Шахтаря» - 6, у «Селтіка» - 2. Отож, щоб донеччанам продовжити боротьбу у плей-оф Ліги чемпіонів, треба перемогти «Лейпциґ» у заключному турі групового етапу. Та як мінімум виступи у Лізі Європи український клуб вже собі забезпечив.