News

Football

22.07.2022

ВОРСКЛА ПЕРЕМАГАЄ АІК У ПЕРШОМУ МАТЧІ ЄВРОСЕЗОНУ. ВІДЕО ФАНТАСТИЧНОГО ГОЛУ


Ворскла - другий клуб від України, що розпочав свій євросезон. Свій матч кваліфікації до Ліги Конференцій полтавчани проводили в гостях, погодившись на те, що обидва матчі прийматиме арена "АІКа".


Вже на початку матчу вперед українців вивів Степанюк, однак, як після цього голу, так і після взяття воріт від Козиренка, шведи відігравалися ще до перерви. На неї команди пішли за рахунку 2:2. Але фінальне слово таки залишилося за номінальними господарями матчу: Челядіну вдався фантастичний постріл метрів  з тридцяти, який голкіпер шведів не парирував. Тож 3:2 і мінімальна перевага українців перед матчем-відповіддю, який пройде вже за тиждень


Віктор Скрипник, наставник полтавської "Ворскли", після матчу сказав: "Я знайомий із хлопцями лише три тижні, тому деякі епізоди гри та дії окремих виконавців стали для мене справжнім одкровенням. Радів та дивувався одночасно! Щойно я зазирнув до роздягальні, поглянув на них, і зрозумів, як же вони сьогодні хотіли битися на полі – один за одного та за всю нашу країну!"


Відео неймовірного голу "Ворскли"

Others News