06.09.2024

ВОЛЬОВА ЗВИТЯГА УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІЖКИ НАД СЕРБАМИ

Молодіжна збірна України з футболу здобула вольову перемогу у відборі на Євро 2025 з футболу. У сьомому поєдинку українці обіграли Сербію з рахунком 2:1.

Україна підходила до матчу проти Сербії, маючи 100% показник перемог. Зокрема українці обіграли Англію, завдяки чому випереджали чинних чемпіонів молодіжного Євро у турнірній таблиці.

Наступним суперником України стала Сербія. "Синьо-жовтим" у цьому поєдинку було достатньо навіть нічиєї, щоб гарантувати собі щонайменше друге місце у групі; перемога ж дозволяла українцям втримувати лідерство у таблиці.

Українці першими пропустили у сьогоднішньому матчі проти Сербії. На сьомій хвилині після подачі з кутового пробивав форвард Самед Баждар - на шляху польоту м'яча стояв інший гравець збірної Сербії, який перебував у положенні поза грою, але арбітри не зафіксували у нього офсайд.

Проте ще до перерви Україна зрівняла рахунок. Арсеній Батагов закинув вертикальною передачею на Назара Волошина, який у дотик пробив точно у дальній кут.

Другий м'яч Україна забила вже після перерви - пенальті заробив на собі Ілля Квасниця. Реалізував удар з 11-метрової позначки півзахисник Єгор Ярмолюк.

Під кінець матчу Україна мала можливість збільшити перевагу у рахунку. Ігор Краснопір скинув м'яч під удар Олегові Федору, який влучив у штангу.

Відбір на молодіжне Євро 2025. Сьомий тур

Україна U21 - Сербія U21 - 2:1

Голи: Волошин, 34, Ярмолюк, 58 (пенальті) — Баждар, 7

Україна гарантовано фінішує не нижче другого місця у групі відбору на молодіжне Євро-2025. Перевага українців над найближчими переслідувачами сербами зросла до 11 очок за три поєдинки до завершення кваліфікації.

Кваліфікація Євро 2025: турнірне становище групи F

1. Україна - 21 очок (7 матчів), 17:3 (різниця голів)

2. Англія - 18 очок (7), 32:5

3. Сербія - 10 очок (8), 10:18

4. Північна Ірландія - 6 очок (6), 4:8

5. Люксембург - 4 очки (8), 4:23

6. Азербайджан - 3 очки (6), 4:14

Таким чином, Україна гарантувала собі мінімум участь у плейоф відборі на молодіжне Євро. Водночас якщо "синьо-жовті" за підсумками всієї кваліфікації потраплять до трійки найкращих других місць, то теж напряму вийдуть на чемпіонат Європи.

Наступний матч у відборі на молодіжне Євро Україна зіграє проти Північної Ірландії у вівторок, 10 вересня.