02.11.2023

ВИЗНАЧИЛИСЯ ВСІ ПІВФІНАЛІСТИ КУБКА УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ

В українському футболі визначилися всі півфіналісти Кубка України сезону-2023/24.

У чвертьфінальній стадії взяла участь одна команда з Першої ліги України. "Вікторія" з міста Суми протистояла чинному чемпіону УПЛ "Шахтарю". "Гірники" без проблем впорались із опонтентом - 3:0.

"Вікторія" - "Шахтар" - 0:3

Голи: Назарина (17), Зубков (20), Ракіцький (90+1).

Вразив результативністю одеський "Чорноморець", який фактично не залишив шансів "Зорі". Хет-рик у ворота бронзового призера оформив Штогрін, ще один гол на рахунку Васильєва.

"Чорноморець" - "Зоря" - 4:1

Голи: Штогрін (21, 33, 72), Васильєв (58) — Герреро (80).

У поєдинку між "Поліссям" та "Олександрією" учасника півфіналу визначила серія пенальті. Воротар житомирян Денис Бойко потягнув один удар з 11-метрової позначки, ще одного разу схибив гравець олександрійців.

"Полісся" - "Олександрія" - 0:0 (4:3 - серія пенальті)

Впевнено крокує до наступної стадії й полтавська "Ворскла". Підопічні Віктора Скрипника розгромили на виїзді новачка УПЛ - київську "Оболонь". Ще до перерви "Ворскла" оформила комфортну перевагу в 2 м'ячі завдяки голам Степанюка та Кане, а в другому таймі довела рахунок до розгрому.

"Оболонь" - "Ворскла" - 0:3

Голи: Степанюк, 27; Кане, 44; Бацула, 69.

Таким чином, учасниками півфіналу стали "Шахтар", "Чорноморець", "Полісся" та "Ворскла". Зауважимо, що матчі наступної стадії Кубка України відбудеться вже наступного року, 3 квітня.