News

Football

15.03.2023

УКРАЇНСЬКИЙ ГРАВЕЦЬ КОМАНДИ РОТАНЯ ВИСТУПАТИМЕ ЗА ІНШУ ЗБІРНУ


Гравець "Олександрії" Владислав Бабогло отримав виклик до національної збірної Молдови. Футболіст може дебютувати за нову збірну у матчах відбору до Євро-2024. Молдова зіграє проти Фарерських островів (24 березня) та Чехії (27 березня). Додамо, що 24-річний центральний оборонець виступав у складі молодіжної команди України під керівництвом Руслана Ротаня. За "молодіжку" Бабогло провів 7 матчів та відзначився 1 голом. Бабогло пояснив свій вибір на користь збірної Молдови.


"До мене звернувся тренерський штаб збірної із пропозицією зіграти за Молдову. Я поговорив зі своєю сім‘єю, зі своїми родичами й вирішив прийняти це запрошення. Я поговорив із головним тренером Сергієм Клещенком, і ми чудово зрозуміли один одного.


Я хочу подякувати Федерації футболу Молдови за надану мені можливість грати за збірну і хочу пообіцяти всім, що викладатимуся на полі в кожному матчі, бо я хочу допомогти команді.


Молдова мені не чужа. Я тут народився, маю тут багато родичів. До війни в Україні я досить часто приїжджав до Молдови, до рідного села Копчак", – розповів Бабогло.Others News