11.04.2023

МІНІМАЛЬНА ЗВИТЯГА УКРАЇНСЬКИХ ФУТБОЛІСТОК В ЕСТОНІЇ

Національна жіноча збірна України з футболу, яка готується до дебютного турніру Ліги націй, провела контрольний поєдинок у столиці Естонії Таллінні зі збірною цієї країни і здобула мінімальну перемогу.

Українки переважали суперниць у першому таймі, а повели в рахунку на 45-ій хвилині. Після точної передачі, яку віддала з центрального кола Яна Калініна, Ольга Овдійчук здійснила ривок центром, залишилася наодинці з голкіпером і переграла її, надіславши м’яч у нижній кут воріт.

Після перерви підопічні Луїса Кортеса продовжували активно йти вперед, але завершити атаки результативними ударами їм не вдавалося. Натомість під час однієї з контратак господарок м'яч влучив у поперечину воріт нашої команди. Зрештою з рахунком 1:0 на користь української збірної поєдинок завершився.