Football

22.03.2024

УКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖКА У СПАРИНГУ ОБІГРАЛА СТАРШИХ МАРОККАНЦІВ

Сьогодні молодіжна збірна України провела товариський поєдинок проти команди Марокко U-23, яка, до речі, є майбутнім суперником олімпійської збірної України на літніх Іграх-2024 у Франції. Гра проходила в турецькій Антальї на стадіоні «Мардан».

Початок матчу проходив у рівній боротьбі без моментів, аж поки на 19-й хвилині Очеретько ударом із підбору з-за меж штрафного не відкрив рахунок. Пізніше неточною спробою відмітився Горбач, затим Ель-Уаззані вийшов на побачення з Нещеретом, однак свій шанс упустив. Згодом не скористався помилкою біля воріт синьо-жовтих Беграуї, пробивши слабко.

На 33-й хвилині Хлань перехопив м’яч та увірвався до штрафного, але його удар заблокували. Марокканці відповіли небезпечним ударом Ель-Уахді, з яким упорався Нещерет. До перерви можна відмітити неточну дальню спробу Брагару.

У перерві Унаї Мельгоса змінив майже весь склад нашої команди. Другий тайм розпочався з невдалої дії голкіпера Марокко, коли м’яч ледь не влетів у ворота рикошетом. Пізніше з хорошої позиції Волошин головою пробив повз. На 64-й хвилині Квасниця здорово виконав штрафний, але воротар його удар парирував.

Марокканці відповіли проходом Еззалзулі, який із гострого кута не зміг переграти Кінарейкіна. Незабаром українці розігнали контратаку, яку Пастух завершив ударом у руки голкіперу, пізніше пробив у площину Краснопір. Суперники відповіли ударом Ель-Уахді, на який зреагував Кінарейкін. Наприкінці матчу українці заблокували небезпечний удар Беграуї. Згодом він же таки відправив м’яч у сітку, але зробив це з офсайду. У підсумку синьо-жовті втримали переможний рахунок — 1:0.

Нагадаємо, що 26 березня в межах відбору молодіжного чемпіонату Європи відбудеться поєдинок Азербайджан — Україна, який пройде в Баку на «Азерсун Арена». Зустріч розпочнеться о 14:00 за київським часом. Додамо, що з п’ятьма перемогами в п’яти матчах команда Унаї Мельгоси впевнено очолює таблицю групи F.

Товариський матч молодіжних збірних

Україна (U-21) - Марокко (U-23) - 1:0 (1:0)

Гол: Очеретько (19).

Україна (1-й тайм): Нещерет, Крупський, Слюбик, Батагов (к), Смоляков, Очеретько, Крушинський, Брагару, Рубчинський, Хлань, Горбач.

Україна (2-й тайм): Кінарейкін, Роман, Салюк, Павлюк, Смоляков, Варфоломєєв, Яцик, Квасниця, Пастух, Волошин (к), Краснопір.

Марокко (стартовий склад): Хасбі, Ель-Вафі, Кехта, Ель-Уаззані, Салах, Ель-Уахді, Беграуї, Еззалзулі (к), Амрауї, Ет-Таїбі, Муеффек.

Попередження: Смоляков (60).