18.05.2022

УКРАЇНА ТА РІЄКА СИЛЬНІШОГО НЕ ВИЯВИЛИ

Вдруге за два дні збірна України виходила на футбольне поле. Цього разу суперником була Рієка, як займає четверту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Хорватії.

Зважаючи на те, що попередній матч відбувався лише вчора, сьогодні ми побачили змінений склад. Одним з виконавців, які сьогодні з'явилися зі старту, став Денис Гармаш, що відкрив рахунок у матчі на 24-ій хвилині. Однак ще до перерви хорвати зрівняли рахунок.

У другому таймі неодноразово можна було побачити невимушені помилки та розриви у лініях. Заключні хвилини пройшли з великою кількістю потенційно гольових моментів, однак до забитих м'ячів не дійшло, фінальний свисток зафіксував рахунок, який встановився ще у першому таймі – 1:1.