27.06.2023

УКРАЇНА ТА ІСПАНІЯ У ТРЕТЬОМУ МАТЧІ ЄВРО-2023 СИЛЬНІШОГО НЕ ВИЯВИЛИ

Збірна України зіграла третій матч групового раунду мололіжного чемпіонату Європи-2023.

Підопічні Руслана Ротаня, на жаль, не втримали перевагу в поєдинку з Іспанією U-21. Ця гра мала визначити лідера групи В. До цього українці обіграли Хорватію (2:0) та Румунію (1:0).

"Синьо-жовті" відкрили рахунок у протистоянні. Під завісу першого тайму, на 43-ій хвилині Назаренко під час контратаки прорвався правим флангом та виконав подачу в центр штрафного на В'юнник, який головою замкнув точно під поперечину.

Вже на старті другої половини зустрічі іспанці відновили паритет. На 49-ій українці забили безглуздий автогол після прострілу Рікельме.

Вдруге вийти вперед у матчі Україні дозволив пенальті: Роман збив із ніг Сікана. 11-метровий упевнено реалізував Судаков, поціливши у правий нижній кут воріт. Проте, суперник команди Ротаня зміг дотиснути. На 90-ій хвилині Руїс обіграв Сироту після пасу Родрі та відпрявив м'яч у сітку - 2:2.

Іспанія U-21 - Україна U-21 - 2:2

Голи: Желізко (49, автогол), Руїс (90) - В'юнник (43), Судаков (81, пен)

Іспанія U-21 (стартовий склад): Агірресабала — Арнау Мартінес, Гільямон, Хіла, Санчес — Бернабе, Сансет — Барренечеа, Орос, Рікельме — Камельйо.

Україна U-21 (стартовий склад): Нещерет — Лях, Салюк, Сирота, Вівчаренко — Очеретько, Желізко — Назаренко, Криськів, Брагару — В’юнник.

Нічия не дозволила Україні очолити турнірну таблицю квартету. В Іспанії та нашої збірної по 7 очок, проте "Фурія роха" забила на гол більше.

Таким чином "синьо-жовті" зіграють у чвертьфіналі з лідером групи D. Наразі на першій сходинці у цьому квартеті перебуває Франція. Поєдинок має відбутись 2 липня у Клужі о 22:00.