Football

05.07.2023

УКРАЇНА ПОСТУПАЄТЬСЯ ІСПАНІЇ У ПІВФІНАЛІ МОЛОДІЖНОГО ЄВРО-2023

Збірна України U-21 зіграла у півфіналі Євро-2023. У боротьбі за фінал підопічні Руслана Ротаня поступились одноліткам з Іспанії.

Поєдинок між Україною та Іспанією став другим між цими командами на Євро-2023. Збірні зустрілись на груповій стадії та не виявили сильнішого - 2:2.

Рахунок у півфінальному поєдинку відкрила Україна. "Синьо-жовті" провели чудову контратаку, під час якої Мудрик блискуче обіграв захисника Іспанії та віддав в центр штрафного на Бондаренка, який ефектно завершив - 1:0. Проте, через кілька хвилин іспанці відновили паритет. Після 24-ї хвилини Іспанія була вже попереду. У другому таймі суперник України відзначився у її ворота ще тричі -1:5.

Таким чином, у фіналі молодіжного Євро-2023 зіграють збірні Іспанії та Англії. "Три леви" у півфінальній грі здолали Ізраїль - 3:0. Зазначимо, що матчу за третє місце на турнірі не передбачено.

Нагадаємо, що вийшовши у півфінал, Україна здобула олімпійську ліцензію. Уперше в своїй історії наша збірна буде представлена у футбольному турнірі.