17.06.2021

УКРАЇНА – ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: СИНЬО-ЖОВТІ ЗДОБУВАЮТЬ ПЕРЕМОГУ

Після поразки у стартовому турі від Нідерландів, у першому матчі в Бухаресті потрібна була лише перемога.

Те що саме Україна володітиме більше м'ячем, стало зрозуміло майже одразу. Моменти, які потрохи виникали біля воріт балканців вилилися у гол після стандарту: подачу з кутового на ближній штанзі продовжив Караваєв, а Ярмоленку залишалося влучити з метра у ворота.

Вже за п'ять хвилин вихід 1 на 1 реалізував Яремчук, довівши перевагу до двох м'ячів. В першому більше не забивали. У другому теж не складалося, хоча моменти були. Взяти хоча б потужний удар Малиновського з флангу, який відбив голкіпер македонців.

А в одному з епізодів проти Пандєва сфолив Караваєв, заробивши пенальті. Бущан удар з позначки відбив, але на добиванні першим був Аліоскі, який змінив рахунок на 2:1. А потім VAR вгледів руку при стандарті та поставив пенальті, але Малиновський Дімітрієвскі переграти не зміг.

Фінальний свисток все ж зафіксував 2:1 та перервав програшну серію України на ЄВРО, яка тривала ще з моменту матчу Україна – Франція на Донбас Арені.