Football

23.02.2023

СЬОГОДНІ «ШАХТАР» ЗНОВУ ЗІЙДЕТЬСЯ З «РЕННОМ» У ЛІЗІ ЄВРОПИ! ДЕ ДИВИТИСЯ ТРАНСЛЯЦІЮ…

Сьогодні, 23-го лютого, у матчі-відповіді 1/16-ої фіналу Ліги Європи український «Шахтар» зустрінеться з французьким «Ренном».

Поєдинок відбудеться у Ренні, на «Стад де ла Рут де Лор'ян». Початок гри – 22:00 за київським часом.

Арбітр: Тобіас Штілер (Німеччина).

Як відомо, минулого тижня у першому матчі у цій парі українська команда у Варшаві здобула перемогу 2:1, ведучи в рахунку 2:0 після першого тайму. Голами у складі донеччан відзначилися Дмитро Криськів (на 11-ій хвилині) та Артем Бондаренко (на 45+1-ій з пенальті), у складі суперника м’яч забив Карл Токо-Екамбі (на 59-ій).