Football

22.09.2022

ШЛЯХ ДО ГРУПОВОГО ЕТАПУ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ ДАЄТЬСЯ ВАЖКО

Харківський «Житлобуд-2», який виступає на міжнародній арені під назвою «Ворскла-Харків-2», провів стартовий поєдинок другого раунду жіночої Ліги чемпіонів-2022/2023.

Як відомо, на попередній стадії турніру українська команда здолала грузинський «Ланчхуті» (5:0) та казахстанський «БІІК-Шимкент» (2:0). За підсумками жеребкування в другому раунді суперником «Ворскли-Харків-2» у боротьбі за путівку до групового турніру стала албанська «Влазнія».

Ліга чемпіонів-2022/2023 серед жіночих команд. Другий раунд

«Ворскла-Харків-2» (Україна) – «Влазнія» (Албанія) – 1:1

Голи: Кравчук, 66 – Доці, 54

Нереалізований пенальті: Калініна, 66 (воротар)

«Ворскла-Харків-2»: Самсон, Філенко, Корсун, Подольська, Корнейл, Осіпян, Котяш, Андрухів, Калініна (к), Радіонова, Кравчук.

«Влазнія»: Вільямс-Мосьєр, Г’єрг’ї, Нокс, Малічі, Клосс (Шаранович, 33), Беріша, Франья (к), Паттерсон, Кавано, Доці, Вероніка (Рамадані, 70).

Попередження: Паттерсон, 34; Франья, 40; Малічі, 65

Перший матч був для українок домашнім, однак через російське воєнне вторгнення вони змушені були провести його на полі суперника в Шкодері. Стартова 45-хвилинка пройшла без голів, а по перерві «Влазнія» повела в рахунку – Доці прорвалася центром і пробила повз Самсон.

Утім, підопічні Наталії Зінченко зуміли відігратися після пенальті. Калініна не реалізувала 11-метровий, проте на добивання встигла Кравчук. У підсумку перша гра між командами завершилася без переможця - 1:1.

Матч-відповідь відбудеться також у Шкодері в середу, 28 вересня (початок – 17.00 за київським часом).