15.04.2023

ШАЛЕНА РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ: "МЕТАЛІСТ" І "ВЕРЕС" ЗАБИЛИ 10 ГОЛІВ НА ДВОХ

"Металіст" і "Верес" не визначили сильнішого в неймовірно драматичному та результативному матчі. У поєдинку 21 туру УПЛ в Ужгороді команди на двох забили 9 м'ячів!

До 10-ої хвилини господарі поля забили 2 голи: швидкими м'ячами відзначились Картушов і Порох. Після рахунку 0:2 "Вересу вдалося спершу скоротити відставання завдяки пенальті, який реалізував Блізніченко, а через 4 хвилини гості вражаюче відновили паритет.

На 25-ій "Металіст" знову вийшов уперед: у дальній кут влучно пробив найкращий бомбардир харків'ян цього сезону - Максим Прядун. Проте, незадовго до перерви Блізніченко подав з кутового в штрафний, де вдало замкнув Хондак - 3:3. "Металісту" вистачило 2 хвилин, аби знову бути попереду - Бойчук блискучим ударом в дотик з-за меж штрафної відправив м'яч у ворота.

Вже на старті 2 тайму підопічні Вірта також забили вчетверте: Кльоц навісив на дальню стійку, де без жодних проблем пробив Шарай, оформивши дубль. Вже через 5 хвилин рівненський клуб уперше в матчі вийшов вперед. Арбітр призначив пенальті за гру рукою оборонця "Металіста". Блізніченко вдруге в зустрічі реалізував 11-метровий - 5:4. Хоч гра трохи й заспокоїлась, але на 83-ій "Металіст" зміг вирівняти рахунок: забив джокер харків'ян Наумець.

5:5 - шалену результативність показали команди, яких наразі вважають аутсайдерами чемпіонату. Очко в драматичному поєдинку навряд чи задовільнить "Верес", адже команда Вірта не виграває вже впродовж 10 матчів. Востаннє рівняни перемагали в 11 турі УПЛ "Металіст-1925".