18.05.2024

ШАЛЕНА ФЕЄРІЯ ГОЛІВ ВІД "КАРПАТ" ТА "ЛІВОГО БЕРЕГА"

Львівські "Карпати" провели свій крайній домашній матч у Першій лізі. На стадіоні "Україна" підопічні Мирона Маркевича приймали "Лівий берег", який у чемпіонаті йде третім.

“Леви” відкрили рахунок вже на сьомій хвилині. Максим Чех обігрався з Євгеном Підлепенцем, який віддав передачу на порожні ворота на Іґора Невеса. Бразильський форвард не схибив і відправив м’яч у сітку – 1:0. Після забитого м’яча львів’яни продовжували володіти ініціативою та діяти першим номером. “Лівий берег” розраховував на швидкі контратаки, але карпатівці не давали можливості киянам їх проводити.

На 21-й хвилині Джаред Хаса отримав м’яч на лівому фланзі, на швидкості пройшов суперника та виконав простріл на ближню стійку, де опинився Іґор Невес. Однак бразильського форварда “Карпат” випередив захисник “Лівого берега” Арсен Слотюк, котрий зрізав м’яч у власні ворота – 2:0. Зовсім скоро "карпатівці" довели рахунок до розгрому і забити втретє господарі змогли, реалізувавши пенальті. До виконання 11-метрового удару підійшов Іґор Невес, реалізував його і, таким чином, забив свій 12-й гол у сезоні. Наприкінці першого тайму “Лівий берег” відіграв один м’яч. Руслан Дедух завдав удару з-за меж штрафного майданчика, з яким не зміг впоратися кіпер “зелено-білих” Андрій Кожухар.

Другий тайм поєдинку у Львові подарував нам кардинально інший перебіг подій. На 56-й хвилині Олег Синиця завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчика та скоротив відставання своєї команди до одного гола. А вже через хвилину кияни зрівняли рахунок. Після подачі з кутового у штрафному майданчику “Карпат” виникла метушня, у якій найкраще зорієнтувався Владислав Войцеховський і відправив м’яч у сітку – 3:3.

Карпатівці продовжують очолювати турнірну таблицю. В активі” зелено-білих” 65 очок. У останньому турі сезону львівські “Карпати” на виїзді зіграють проти “Інгульця”. У разі перемоги чи нічиєї команда Мирона Маркевича здобуде золоті медалі Першої ліги. У випадку звитяги "Інгульця" лідером завершить сезон саме команда Лупашка.

Матч у Петровому відбудеться у п’ятницю, 24-го травня. Початок гри – 13:00.