Football

19.09.2023

"ШАХТАР" РОЗПОЧАВ ВИСТУПИ В ЛІЗІ ЧЕМПІОНІВ-2023/24 З ПОРАЗКИ

"Шахтар" стартував у груповому етапі Ліги чемпіонів-2023/24. У першій грі "гірники" поступились португальському "Порту".

Донецький клуб номінально приймав суперника в німецькому Гамбурзі. Нагадаємо, що підопічні Патріка ван Леувена здобули пряму путівку до групового раунду ЛЧ в статусі чемпіона УПЛ.

Комани досить інтенсивно розпочали гру - гості з перших хвилин заволоділи ініціативою і вже на 8-ій хвилині відкрили рахунок. Різник вдало парирував удар суперника, проте на добиванні зіграв Галену - 1:0."Гірники" відновили паритет досить швидко - Конопля здійснив чудовий навіс на Кевіна Келсі, який відзначився голом у своєму дебютному матчі в ЛЧ. Проте, в наступній атаці Галену скористався невдалим пасом Сікана та оформив дубль. Вирішальний у підсумку гол на 29-ій хвилині забив іранський нападник Таремі.

У паралельному матчі "Барселона" не залишила жодних шансів "Антверпену" - 5:0.

Ліга чемпіонів. 1-й тур

"Шахтар" — "Порту" 1:3

Голи: Келсі, 13 — Галену, 8, 15, Таремі, 29

Наступний матч у Лізі чемпіонів "Шахтар" проведе 4 жовтня, коли вирушить на виїзну зустріч з "Антверпеном".