16.10.2022

«ШАХТАР» ПЕРЕМАГАЄ І ВІДРИВАЄТЬСЯ ВІД «ДИНАМО»

Досить впевнена перемога над «Динамо» з рахунком 3:1 дозволила «Шахтарю» зміцнити свою позицію серед лідерів УПЛ. До перерви донеччани повели в рахунку після удару Зубкова. Траоре під завісу 1 тайму не зумів реалізувати пенальті. І хоча Ванат відразу після відпочинку зрівняв рахунок, та зовсім скоро Мудрик знову вивів «гірників» вперед. А гольову крапку згодом поставив Сікан. У цей час кияни вже грали в меншості - після вилучення Забарного. Отож, у «Шахтаря» - 16 очок і він далі відстає від лідера, «Дніпра-1», на 2 пункти. У «Динамо» залишилося 9 очок і місце всередині таблиці.

«Шахтар» – «Динамо» – 3:1

Голи: Зубков, 29; Мудрик, 48, Сікан, 74 - Ванат, 47

Сьогодні у Львові пройшов ще один цікавий поєдинок УПЛ. «Рух» приймав «Дніпро-1», за ходом матчу двічі вів у рахунку, але все ж поступився 2:3, дограючи зустрічі удев’ятьох – після двох вилучень.