Football

25.08.2021

ШАХТАР – ОСТАННІЙ УЧАСНИК ГРУПОВОГО ЕТАПУ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

Два голи в першому таймі від нападника Монако Бен Йеддера перевернули все з ніг на голову. Тепер вже на користь французів був рахунок у двоматчевому протистоянні.

У другому таймі на поле вийшов Марлос, який і став творцем єдиного в основний час голу гірників. І він перевів матч в овертайм.Там сил в обох команд вже будо небагато і все вирішували свіжі ноги гравців, що вийшли на заміну. І заміна спрацювала: Михайло Мудрик в підкаті забрав м'яч на своїй половині, швидко повернувся на передню лінію атаки, підхопивши м'яч від Фернандо, прострілив і потрапив у ногу захисника Монако. А від неї м'яч по зрадницьки залетів у їхні ворота. 2:2. І цей м'яч дарує донеччанам путівку до групового етапу Ліги чемпіонів