02.04.2023

"ШАХТАР" НЕСПОДІВАНО ВТРАТИВ ОЧКИ В МАТЧІ З ОДЕСЬКИМ "ЧОРНОМОРЦЕМ"

Фото - ФК "Шахтар"

У рамках 19-го туру Української прем'єр-ліги одеський "Чорноморець" на власному полі приймав донецьий "Шахтар". Підопічні Романа Григорчука стали першою командою, що змогла відібрати очки в гірникав у 2023-му в УПЛ.

Гості відкрили рахунок у матчі вже на 21-й секунді. Бондаренко віддав на Криськіва, який чудовим ударом в дальній кут відправив м'яч у ворота. "Чорноморцю" вдалось зрівняти через 7 хвилин завдяки пенальті, який реалізував капітан одеситів Путря. "Гірники" знову вийшли вперед на 19-й хвилині: Гочолейшвілі змістився з флангу в центр штрафного, звідки влучно пробив у ближній - 2:1. Незадавго до перерви одеситам вдалося відновити паритет: захисник Салюк відзначився після скидки Демченка. У 2-му таймі команди не забивали.

Таким чином "Шахтар" дозволив "Дніпру-1" скоротити відставання до 1 залікового бала. Дніпряни розгромили "Металіст-1925" (3:0) завдяки хет-рику Артема Довбика.