09.03.2023

«ШАХТАР» ЗАБИВАЄ, АЛЕ ПЕРЕМОГУ НАД «ФЕЄНОРДОМ» НЕ ВТРИМУЄ

У першому матчі 1/8-ої фіналу Ліги Європи «Шахтар» у Варшаві приймав «Феєнорд». Поєдинок проходив у досить рівній боротьбі і на перерву суперники пішли за нульової нічиєї на табло. У другому таймі підопічні Ігора Йовічевича намагалися використовувати кожен шанс для атаки і зрештою, на 79-ій хвилині, після навісу з кутового у виконанні Судакова траєкторію польоту м'яча вдало змінив Ракицький, вивівши українську команду вперед. Але втримати мінімальну перевагу донеччани не зуміли - на 88-ій хвилині Бульяуде після передачі Пайшао відновив рівновагу в рахунку. Зрештою зустріч завершилася унічию.

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Перший матч

«Шахтар» (Україна) – «Феєнорд» (Нідерланди) – 1:1

Гол: Ракицький (79) - Бульяуде (88)

«Шахтар»: Трубін, Топалов, Ракіцький, Матвієнко, Тейлор, Степаненко, Криськів (Джурасек, 62), Судаков (Петряк, 90), Бондаренко (Назарина, 90), Зубков (Швед, 77), Траоре (Келсі, 62)

«Фейєнорд»: Велленройтер, Хартман, Ганцко, Гертрейда, Педерсен (Траунер, 57), Шиманьскі (Ділросун, 73), Кекчю, Віффер, Ідріссі (Пайшао, 73), Данило Перейра, Джаханбакш (Бульяуде, 86)

Попередження: Віффер (70)

На цій стадії «Арсенал» зіграв унічию (2:2) зі «Спортінгом» на полі португальського клубу. За ходом зустрічі англійці і вели в рахунку, і поступалися, і зрештою відігралися завдяки автоголу суперника. Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі, близько середини першого тайму отримав попередження, а коли минуло трохи більше години ігрового часу, його замінили.