15.05.2024

"ШАХТАР" ДОЛАЄ "ВОРСКЛУ" ТА ВИБОРЮЄ КУБОК УКРАЇНИ

У Рівному, на стадіоні «Авангард», у фіналі Кубка України з футболу 2023/2024 зустрілися полтавська «Ворскла» та донецький «Шахтар».

Варто пригадати фінальний поєдинок 2009 року, коли «гірники» у Дніпрі поступилися колективу з Полтави (0:1).

Сьогодні донеччани повели в рахунку на 40 хвилині - подачу з лівого флангу від Азарові головою на дальній стійці замкнув Сікан.

Вдруге полтавці пропустили після стандарту – на 55 хвилині Зубков подав кутовий із правого флангу, Матвієнко скинув на дальню стійку, а Конопля переграв Ісенка, який парирував м’яч вже у воротах.

«Ворскла» скоротила відставання до мінімуму на 85 хвилині, після ефектного удару Ковталюка п'ятою з близької відстані, коли він відгукнувся на простріл Крупського з правого флангу. До фінального свистка рахунок не змінився, тож титул володаря Кубка України здобув «Шахтар». Це - 14 кубковий тріумф донеччан.