Football

22.10.2024

"АРСЕНАЛ" ДОЛАЄ "ШАХТАР" У ЛІЗІ ЧЕМПІОНІВ ЗАВДЯКИ АВТОГОЛУ У ГРІ З НЕРЕАЛІЗОВАНИМ ПЕНАЛЬТІ

Чемпіон України "Шахтар" продовжив виступи в основному раунді Ліги чемпіонів сезону 2024/2025 виїзним поєдинком з лондонським "Арсеналом".

Після нічиєї з "Болоньєю" (0:0) та поразки від "Аталанти" (0:3) донеччани спробували здобути першу перемогу, проте досягнути позитивного результату їм не вдалося.

Господарі поля вийшли вперед на 29 хвилині. Мартінеллі з лівого флангу увійшов до карного майданчика, пробив у ближній кут і м'яч спершу влучив у стійку, а потім від ноги Різника залетів за лінію воріт.

У другому таймі "Арсенал" мав реальну нагоду збільшити свою перевагу, але голкіпер гостей зумів відбити м'яч після удару Троссарда з пенальті, призначеного за гру рукою Бондаря. Зрештою, до фінального свистка, рахунок 1:0 не змінився.