23.02.2023

У СУПЕРДРАМАТИЧНІЙ СЕРІЇ ПЕНАЛЬТІ «ШАХТАР» ДОТИСКАЄ «РЕНН» І ПРОХОДИТЬ В 1/8 ФІНАЛУ ЛІГИ ЄВРОПИ!

У матчі-відповіді 1/16-ої фіналу Ліги Європи «Шахтар» на виїзді зустрівся з французьким «Ренном».

Як відомо, минулого тижня у першому матчі у цій парі українська команда у Варшаві здобула перемогу 2:1. Таким чином, щоб пройти далі, українському клубу у матчі-відповіді треба було, як мінімум, не пропустити. Але зробити це не вдалося.

На 52-ій хвилині пройшла контратака французів, яку завершив Токо-Екамбі. За рахунку 1:0 на користь «Ренна» протистояння перейшло в екстра-тайми.

І на початку другого з них Доку втік правим флангом до штрафного, звідки переадресував м'яч Салаху, який не схибив з кількох метрів. Відновити загальний паритет за голами донеччанам вдалося незадовго до свистка про завершення додаткового часу - з допомогою Белосьяна, який оформив автогол, перегравши свого голкіпера. Як наслідок, справа дійшла до післяматчевих пенальті.

Футбольна лотерея неабияк затягнулася, та врешті, завдяки результативним ударам Назарини, Судакова, Бондаренка, Коноплі та Келсі, а також, безперечно, трьом сейвам Трубіна, українська команда здобуває перемогу, яка так потрібна всій Україні! Вітаємо!

Ліги Європи УЄФА. 1/16 фіналу. Матч-відповідь

«Ренн» – «Шахтар» -  2:1 (4:5 – пен.) (перший матч – 1:2)

Голи: Токо-Екамбі, 52, Салах, 106 – Белосян, 119 (авт.)

Реалізовані післяматчеві пенальті: Дуе, Гуїрі, Те, Омарі - Назарина, Судаков, Бондаренко, Конопля, Келсі

Нереалізовані післяматчеві пенальті: Доку (воротар), Мелінг (воротар), Угочукву (воротар) - Бондар (повз), Сікан (поперечина)

«Ренн»: Манданда – Трюффер (Мелінг, 90+7), Белосьян, Омарі, Спенс – Токо Екамбі (Салах, 96), Маєр (Угочукву, 71), Сантамарія (Д. Дуе, 97), Доку – Гуїрі, Калімуендо (Те, 84).

«Шахтар»: Трубін – Михайличенко, Матвієнко, Бондар, Конопля – Степаненко (Назарина, 100) – Топалов (Джурасек, 80), Судаков, Бондаренко, Зубков (Келсі, 111) – Траоре (Сікан, 79).

Попередження:  Спенс, 54 – Бондар, 62, Траоре, 68, Михайличенко, 82, Конопля, 90+4, Матвієнко, 120+1

Арбітр: Тобіас Штілер (Обертсгаузен, Німеччина).