27.06.2021

СЕНСАЦІЯ ІМЕНІ ДЕ ЛІГТА ТА ПЕРШИЙ МАТЧ ТОП-КОМАНД У ПЛЕЙ-ОФ

Чехія демонструвала досить симпатичну гру на груповому етапі, однак вже в 1/8 їм треба було демонструвати надзусилля аби здолати Нідерланди, які виграли групу з Австрією, Україною та Північною Македонією. І в першому таймі їм це вдавалося. Можливо, завдяки своєчасним фолам, яких у Чехії вісім, проти лише одного в номінальних господарів. А в другому таймі все змінило вилучення: Де Лігт спочатку отримав жовту картку, однак після перегляду VAR її колір змінився. В меншості Нідерланди двічі пропустили та створили найгучнішу поки сенсацію: Чехія у чвертьфіналі, де зустрінеться з Данією.

Матч, що розпочинався о 22:00 багатьма називався таким, що достойний фіналу. Після групи смерті з Францією та Німеччиною, в 1/8 Португалія мала зіграти з Бельгією. Як і багато вирішальних ігор, ця була не надто багатою на моменти. Португальці продемонстрували гру першим номером, однак до великої кількості гостроти біля чужих воріт дійшли лише в другому таймі. Вже після того, як пропустили з-за меж штрафної від Торгана Азара. Відновити паритет не вдалося, тож у чвертьфінал проходять саме бельгійці, у яких лише один удар в ствір за 90 хвилин. Тож тепер ми точно матимемо нового чемпіона Європи.