08.02.2023

ВРАЖАЮЧИЙ УСПІХ «РУХУ»! ЛЬВІВ’ЯНИ ДОЛАЮТЬ «ІНТЕР» В ЮНАЦЬКІЙ ЛІЗІ УЄФА!

Сьогодні у польській Стальовій Волі відбувся поєдинок 1/16-ої фіналу Юнацької ліги УЄФА. У номінально домашньому матчі львівський «Рух» U-19 зустрівся з однолітками з міланського «Інтера».

Матч проти юнацької команди іменитого, титулованого італійського клубу, яка, на відміну від «Руху», є регулярним учасником Юнацької ліги УЄФА, видався для українських футболістів важким і напруженим.

Тим не менше, саме львів’яни зуміли відкрити рахунок у цій грі. На 30-ій хвилині Панченко у центрі штрафного майданчика обіграв Фонтанарозу на прийомі м'яча, після чого результативно пробив із рикошетом від правої стійки. За рахунку 1:0 на користь «Руху» суперники пішли на перерву.

Та у другому таймі італійцям досить швидко вдалося відновити рівноваг в рахунку. На 50-ій хвилині, після спірного ауту на правому фланзі, пройшло вкидання до штрафного на Овусу, який грудьми переадресував м'яч Еспозіто, а той у дотик пробив у дальній кут воріт. Непоступлива боротьба тривала й надалі. Зрештою. до фінального свистка рахунок не змінився і командам для визначення переможця довелося виконувати післяматчеві пенальті. Тут себе краще виявили футболісти «Руху», які й вийшли до 1/8 фіналу турніру.

Найщиріші вітання з гучною яскравою звитягою!

Юнацька ліга УЄФА. 1/16 фіналу

«Рух» U-19 (Львів, Україна) - «Інтер» U-19 (Мілан, Італія) - 1:1 (1:0), за пенальті - 4:3

Голи: Панченко, 30 - Еспозіто, 50

«Рух» U-19: Герета (Ванівський, 90+2), Кітела, Слюбик, Холод, Роман, Русяк, Сапуга, Підгурський, Столярчук, Добрянський (Касарда, 68), Панченко (Квас, 81)

«Інтер» U-19: Каллігаріс, Дзанотті, Кассама, Фонтанароза, Пеламатті, Карбоні, Станкович, Камате (Мартіні, 77), Овусу (Куратоло, 74), Еспозіто, Ілієв

Попередження: Холод, 56; Русяк, 80; Підгурський, 90; Сапуга, 90+3 - Карбоні, 90