Football

07.10.2024

ПЛЯЖНИЙ ФУТБОЛ: ПОЛЬЩІ ПРОГРАЛИ, АЛЕ В ПЛЕЙ-ОФ ВІДБОРУ ЧС-2025 ПРОЙШЛИ

Сьогодні, 7 жовтня, збірна України з пляжного футболу провела свій другий поєдинок в європейській кваліфікації ЧС-2025, яка триває в іспанському Кадісі.

Перший матч на турнірі підопічні Миколи Костенка зіграли зі збірною Норвегії і здобули розгромну перемогу з рахунком 8:2. Після поразки норвежців від поляків (1:6) наша команда кваліфікувалася в плей-оф відбіркового турніру. Однак сьогодні для українців пролунав тривожний дзвіночок, адже їм протистояв набагато потужніший суперник - команда Польщі.

Гра в "синьо-жовтих" відверто не пішла. Уже після першого періоду вони поступалися з рахунком 0:4. У другій 12-хвилинці ситуація тільки погіршилася - 0:6.

Лише на початку третього періоду Олег Зборовський зумів розмочити рахунок. Однак це тільки підсолодило гірку пігулку. У підсумку - поразка збірної України (1:8).

Суперник нашої команди в 1/8 фіналу європейської кваліфікації визначиться завтра.

ЧС-2025. Європейська кваліфікація. Група F

Україна - Польща - 1:8

Голи: Зборовський (25) - Кароляк (5), Єсьоньовський (6), Брохоцький (11, 15, 35), Клопец (12), Бістула (23), Блащик (28).

Україна: Неруш, Пославський, Пазенко, Глуцький, М. Левченко, А. Борсук, Листопад, І. Левченко, Зборовський, Пашко, Сіренко, Росс.

Польща: Манка, Кароляк, Позняк, Урбанович, Ніслер, Гайда, Фудала, Вітковський, Петрасяк, Брохоцький, Єсьоньовський, Клопец, Бістула, Блащик.

Попередження: Зборовський (11), А. Борсук (28) — Петрасяк (12), Позняк (14).

Підсумкове становище: 1. Польща - 6, 2. Україна - 3, 3. Норвегія - 0

За підсумками групового раунду до 1/8 фіналу виходять найкращі 16 команд - перші-другі з кожної групи й чотири найкращі треті.

Переможці в плей-оф створять дві групи, по дві найкращі команди з яких отримають перепустки на ЧС-2025. В останній день змагань учасники відбору зіграють стикові матчі за розподіл місць на турнірі.

Матчі 1/8 фіналу, другий груповий турнір та стикові поєдинки пройдуть 9-13 жовтня.

Наступна світова першість із пляжного футболу відбудеться на Сейшельських островах у період із 1-го до 11 травня 2025 року.

Джерело: uaf.ua