25.08.2023

ПЕРША ЛІГА: "КАРПАТИ" ЗДОЛАЛИ "МЕТАЛІСТ", ЗАБИВШИ ТРИ ГОЛИ

Львівські "Карпати" приймали харківський "Металіст" на стадіоні "Україна" в рамках 5-го туру Першої ліги групи "А".

Господарем поєдинку мав бути харківський клуб, проте команди домовились про перенесення матчу з Ужгорода до Львова. На жаль, гра двічі переривалась через повітряні тривоги, які були оголошені по всій Україні. Уперше матч зупинили вже на 5-ій хвилині.

Проте, "Карпати" до оголошення ракетної небезпеки зуміли відкрити рахунок. На 2-ій хвилині капітан "карпатівців" Амбросій Чачуа в дотик замкнув простріл Яна Костенка з лівого краю поля - 1:0.

"Карпати" та "Металіст" після поновлення встигли зіграти 15 хвилин - згодом знову пролунав сигнал тривоги. На 28-ій хвилині "зелено-білі" подвоїли власну перевагу - Підлепенець обіграв кількох суперників і скинув під удар Демченко, який поцілив у кут воріт - 2:0.

Вже на старті другої половини зустрічі харків'яни спробували зрівняти завдяки стандарту. У підсумку, взяття воріт скасували через положення поза грою. А під завісу матчу "леви" довели рахунок до розгрому. Рябов виконав потужного пострілу з-за меж штрафної зони - воротар "Металіста" Рибак відбив прямісінько у ворота. Курйозний м'яч зафіксував фінальний рахунок зустрічі - 3:0.

Перша ліга. Група "А". 5-й тур

«Металіст» – «Карпати» – 0:3

Голи: Чачуа (2), Демченко (28), Рябов 85.

Після п'яти турів "Карпати" лідирують у турнірній таблиці з 13-ма очками, "Металіст" наразі сьомий з 4-ма заліковими балами.

2-го вересня "зелено-білі" прийматимуть команду Сергія Нагорняка - "Епіцентр" з Кам'янця-Подільського.