05.04.2024

ЖІНОЧА ЗБІРНА УКРАЇНИ ДОЛАЄ КОСОВО НА СТАРТІ КВАЛІФІКАЦІЇ ЄВРО-2025

Жіноча збірна України з футболу переможно стартувала у відборі чемпіонату Європи 2025-го року.

У номінально домашньому матчі у групі B4, що пройшов у турецькій Антальї, "синьо-жовті" зустрілися з командою Косова.

Українки помітно переважали суперниць впродовж поєдинку і відкрили рахунок на 28 хвилині. Після того, як Місіні збила Овдійчук у штрафному майданчику, арбітр призначила пенальті, а Петрик реалізувала його, невідпорно пробивши у кут воріт. На 33 хвилині підопічні Володимира П'ятенка розвинули свій успіх. Басанська навісила зі штрафного з флангу, а Хімич, заволодівши м'ячем, обіграла суперницю і влучила під поперечину. У підсумку, зафіксовано "суху" звитягу українських футболісток.

Кваліфікація Євро-2025. Група В4

Україна – Косово – 2:0

Голи: Петрик (28, пенальті), Хімич (33)

Україна: Келюшик, Басанська, Шматко, Апанащенко, Петрик, Овдійчук (Козлова, 90), Хімич, Семків, Андрухів (Куніна, 46), Глущенко (Панцулая, 84), Кравчук (Калініна, 88)

Косово: Демірі, Рамай, Кастраті (Авдулі, 65), Смаїлі, Крюезіу, Бічкай (Еюпі, 80), Місіні, Халіляй, Лімані (Ука, 65), Меметі, Метай (Хоті, 65)

Арбітр: Каролін Вакер (Німеччина)

Попередження: Андрухів (20) – Кастраті (49), Місіні (90), Авдулі (90+3)

Стадіон «Мардан Спорт Комплекс» (Анталья, Туреччина)

В іншому поєдинку у групі B4 сьогодні поміряються силами команди Вельсу та Хорватії (початок - 21:15).

Наступний поєдинок українська збірна зіграє 9-го квітня на виїзді проти команди Хорватії (початок - 17:00).