News

Football

18.03.2023

ПАВЛО ГОРДІЙЧУК: РОЛЬ ОТЦЯ ДМИТРА В КОМАНДІ ВАЖКО ПЕРЕОЦІНИТИ

На фото: Павло разом з дружиною Оксаною


Директор в центрі поля. Саме так гравці «Юності» люблять жартувати про Павла Гордійчука. Відомий футболіст, який багато встиг пограти на професійному рівні, підсилив «Юність» у 2019 році. Павло з «Юністю» виграв чотири поспіль чемпіонства, запам’ятався хорошою та креативною грою, ювелірними передачами та класними штрафними ударами. Свого часу навіть був капітаном команди. Павло ділиться своїми враженнями від перебування в футбольному клубі «Юність».


Павле, стандартне запитання. Як виник варіант перейти в «Юність»? 

Зателефонував Богдан Костик, запропонував приїхати на тренування. Далі була розмова з президентом Олександром Рольком, після чого ми потиснули руки.


Чи задоволений цим етапом карєри? 

Так, повністю. Коли прийшов в ФК «Юність», була дуже хороша команда. Це було поєднання молодих та досвідчених гравців. Вважаю, що за той період, коли я був в ФК «Юність», я допоміг команді виконати поставлені завдання. Допоміг як і голами, так і результативними передачами (сміється). За увесь час, коли я був в «Юності», мене все влаштовувало. Навіть не міг подумати, що залишу цю команду, але так сталося, життя на цьому не завершується.


На фото: На вістрі атаки Павло Гордійчук


Який сезон тобі запам’ятався найбільше? 

Перший сезон (2019 року – Авт.). Коли прийшов в команду було багато складних та водночас цікавих матчів. Тим більше тоді ми грали на кілька фронтів. Найпам’ятніший матч був на стадіоні Скіф проти ФК «Миколаїв» 2019 року. Те, що творилося довкола самого матчу, словами не передати. За це, звісно, подяка вболівальникам обох команд.


Як тобі рівень аматорського футболу на Львівщині? 

Рівень доволі високий. Його можна порівняти з другою лігою України. На жаль, після 24 лютого 2022 року сильніших команд стало менше у порівнянні з тими, коли я тільки прийшов в «Юність». Мабуть, це було завдяки тому, що все робилося на високому рівні від президентів до гравців. В «Юності» президент завжди підтримував футболістів фінансово, тренерський штаб підбирав кваліфікованих гравців і, звісно, завжди був сильний колектив. В команді були досвідчені футболісти, які допомагали рости молодим гравцям. На мою думку, в команді завжди повинні бути досвідчені гравці. Нехай не багато, але вони повинні бути. Якщо їх не буде, молодь перестане прогресувати.


На фото: Отець Дмитро - частий гість на стадіоні "Юність" в Нижній Білці


В чому «Юність» була сильнішою за своїх суперників у тих сезонах, коли ти був в команді? 

Це командна гра і колектив. Тренерський штаб завжди знаходив слова, щоб тримати команду в тонусі від початку до кінця. Ми підтримували один одного завжди. У нашій команді забивали голи не 2-3 гравці, як в інших колективах. У нас забивали майже всі. Також дуже велику роль в команді відіграв і відіграє отець Дмитро (на фото). Він сильно підтримує команду, молиться і радіє її успіхам. Він часто ходить на матчі. Його роль в команді важко переоцінити. Президент команди Олександр Ролько також завжди присутній на матчах. Він переживає за команду, її підтримує і хлопці це відчувають. Звісно, на полі чують також (сміється).


Others News