16.06.2024

ОЛІМПІЙСЬКА ЗБІРНА УКРАЇНИ ДОЛАЄ КОТ-Д'ІВУАР У СЕРІЇ ПЕНАЛЬТІ ТА ТРІУМФУЄ НА ТУРНІРІ У ФРАНЦІЇ!

Олімпійська збірна України (U23) з футболу обіграла Кот-д'Івуар у фіналі товариського турніру у Франції. Після нічиєї 2:2 переможці турніру визначалися в серії пенальті.

На полях Франції підопічні Руслана Ротаня стартували чотирма поспіль перемогами в груповому раунді. Індонезію, Італію, Панаму та Японію "синьо-жовті" обіграли із загальним рахунком 11:1.

Кот-д'Івуар дістався фіналу з трьома перемогами в іншій групі. Єдиної поразки в основній частині турніру команді завдали однолітки із Саудівської Аравії (0:1).

Сьогодні українці відкрили рахунок вже на шостій хвилині зустрічі. Денис Шостак після вертикальної передачі виграв боротьбу за м'яч та вразив ворота.

Після пів години гри другий м'яч "синьо-жовтих" організували Данило Сікан та Максим Хлань: форвард скористався помилкою захисника, витягнув голкіпера з виходом віч-на-віч та віддав під набігання партнера - 2:0.

До перерви івуарійцям вдалося відіграти один м'яч. Футболісти України залишили без опіки перед воротами форварда Паріка Уотро, який замкнув простріл від партнера.

До дублю Уотро призвела помилка Володимира Салюка в захисті. Забравши м'яч у оборонця, Кот-д'Івуар вивів форварда на ударну позицію в центрі штрафного майданчика - 2:2.

Після восьми компенсованих хвилин основний час завершився результативною нічиєю. За регламентом команди мали розіграти трофей у серії пенальті.

11-метрові завершилися за рахунку 5:4 на користь "синьо-жовтих". Вирішальний сейв воротар Кіріл Фесюн здійснив після шостого удару івуарійців.