17.04.2024

НІЧ ІМЕНІ ЛУНІНА: "РЕАЛ" ОБІГРАВ "МАНЧЕСТЕР СІТІ" В СЕРІЇ ПЕНАЛЬТІ

Мадридський "Реал" крокує до півфіналу Ліги чемпіонів-2023/24. У чвертьфінальному матчі за підсумками серії пенальті "вершкові" обіграли "Манчестер Сіті".

"Реал" відкрив рахунок у зустрічі на 12-ій хвилині: Вальверде віддав на правий фланг Вінісіусу, який прострілив на Родріґо. Бразильський вінґер чекав на лінії воротарського майданчика й пробив по воротах – першу спробу потягнув Едерсон, але з другим ударом Родріґу воротар не впорався – 1:0.

Попри перевагу за сумою двох матчів, мадридський клуб діяв протягом усього поєдинку другим номером. За всю гру "Ман Сіті" створив величезну кількість моментів, здійснивши, зокрема, 34 удари. Втілити домнування у гол вдалося "містянам" лише на 76-ій хвилині: : Доку, який вийшов на заміну, здійснив прорив в глибину флангу й прострілив у центр штрафного. М’яч влучив у Менді й від француза він відлетів до Де Бюйне, який впритул розстрілив ворота «Реалу» – 1:1.

"Реал" зумів довести свою неприступність до екстратаймів, де трохи пожвавішав в атакувальних діях. Наприкінці першого додаткового тайму реальну гольову нагоду мав Рюдігер - німецький захисник з близької відстані пробив вище воріт. Переможця пари визначила, зрештою, серія 11-метрових, в якій справжнім героєм став Андрій Лунін. Український воротар здійснив порятунки після ударів з позначки від Сілви та Ковачича.

Андрій Лунін, вивівши мадридців до півфіналу, став найкращим гравцем поєдинку з "Ман Сіті". Протягом усього матчі українець мав у доробку 10 сейвів.

"Манчестер Сіті" – "Реал Мадрид" 1:1 (пенальті 3:4)

Голи: Де Брюйне (76) — Родріґо (12)

Півфінальні пари ЛЧ: "Боруссія" Д - "ПСЖ", "Баварія" - "Реал".