Football

20.11.2022

НЕ ЗАРАХУВАЛИ ОДИН М’ЯЧ – ЗАБИВ ЩЕ ДВА: ВАЛЕНСІЯ ФЕЄРИТЬ НА СТАРТІ МУНДІАЛЮ!

Cтартував чемпіонат світу 2022 року в Катарі. Першим поєдинком мундіалю стало протистояння між господарями турніру та збірною Еквадору.

Чемпіонат світу. Група А. 1 тур.

Катар – Еквадор – 0:2 (0:2)

Голи: Валенсія (16, пенальті; 31)

Катар: Алшиб, Педро Мігел, Хассан, Ахмед, Хішам, Хухі, Хатем, Алхайдос, Будіаф, Афіф, Алі

Еквадор: Галіндес, Торрес, Хінкепі, Еступіньян, Пресіадо, Ібарра (Сармієнто, 68), Плата, Мендес, Кайседо, Естрада, Валенсія.

Попередження: Алшиб (15), Алі (22), Будіаф (36), Афіф (78) – Кайседо (29), Мендес (56)

Арбітр: Даніеле Орсато (Італія)

Стадіон: «Аль-Байт» (Ель-Хаур, Катар)

Форвард команди Еквадору Еннер Валенсія на 3-й хвилині матчу спрямував м'яч у ворота суперника після помилки воротаря. Проте арбітр матчу Даніеле Орсато зафіксував офсайд після перегляду VAR. Рішення виглядає дивним, оскільки складається враження, що захисник та воротар були за лінією м'яча під час передачі.

Та у першому таймі Валенсія ще двічі вражав ворота господарів (спершу впевнено реалізував пенальті, а потім невідпорно пробив головою у кут воріт) і на перерву суперники пішли за рахунку 2:0 на користь еквадорців. Другий тайм також проходив у видовищній боротьбі, проте до взяття воріт справа більше не дійшла. Отож, впевнена звитяга збірної Еквадору на старті ЧС-2022.

Джерело: sport.ua