Football

27.03.2023

МОЛОДІЖНА ЗБІРНА УКРАЇНИ U-21 ПОСТУПАЄТЬСЯ ОДНОЛІТКАМ З ІТАЛІЇ В СПАРИНГУ

Сьогодні, 27 березня, молодіжні збірні Італії та України до 21 року провели товариський матч у місті Реджо-ді-Калабрія. Команди продовжують підготовку до Євро-2023, що відбудеться в Румунії та Грузії з 21 червня до 8 липня.

Варто відзначити, що на матч з Італією прилетів головний тренер молодіжки Руслан Ротань, під керівництвом якого ще вчора національна збірна України грала з Англією на "Вемблі" (0:2). Кілька днів тому Україна U-21 здобула вольову перемогу проти Данії (3:2), забивши на останніх хвилині матчу.

Рахунок у спарингу відкрила молодіжна команда Італії на 19-ій хвилині. "Синьо-жовтим" вдалось відновити паритет у другому таймі: на 68-ій хвилині Кащук чудово обіграв італійських оборонців і відправив м'яч у сітку. Через кілька хвилин Італія знову вийшла вперед завдяки голу Коломбо, а на 82-ій нападник Лечче оформив дубль.