05.05.2021

МАН СІТІ ОЛЕКСАНДРА ЗІНЧЕНКА ВИХОДИТЬ У ФІНАЛ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

Український лівий оборонець Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі на матч-відповідь півфіналу Ліги чемпіонів проти ПСЖ. І якщо в Парижі на його рахунку була гольова передача, то тут він долучився до першого взяття воріт від Ріяда Мареза, віддавши передгольовий пас. Цьому передувало ще пенальті у ворота містян, яке, проте було скасовано після VAR.

У другому таймі алжирський вінгер оформив дубль, чим зняв майже всі питання про переможця гри та двоматчевого протистояння. На 69-ій хвилині за грубощі було вилучено Анхеля Ді Марію і гра на певний час перетворилася більше на розмови та обмін фолами, ніж на футбольний матч. В цей час жовту за суперечки з арбітром отримав і Олександр Зінченко, якого заспокоювали одразу декілька гравців Ман Сіті. Більше голів не було, тож 2:0 у Манчестері, 4:1 за сумою двох матчів і це перший фінал в історії клубу.

Манчестер Сіті 2:0 ПСЖ (1:0)

Голи: Марез, 11, 63.

Свого суперника по Стамбульському фіналу містяни дізнаються сьогодні, після матчу між Реалом та Челсі.