Football

15.02.2024

ЛІГА ЄВРОПИ: "ШАХТАР" ВИРВАВ НІЧИЮ В МАТЧІ З "МАРСЕЛЕМ"

Донецький "Шахтар" стартував у плей-оф Ліги Європи-2023/24. У першій грі 1/16 фіналу турніру "гірники" розписали бойову нічию з "Марселем".

Український клуб посів третє місце за підсумками групового етапу Ліги чемпіонів. Натомість французький колектив фінішував другим у квартеті ЛЄ, поступивши лідерство англійському "Брайтону".

У першому таймі "Шахтар" вразив ворота "провансальців", але гол не зарахували. За мить до влуного удару бразильця Егіналду арбітр Ерік Ламбрехтс свистнув через фол на Зубкові.

Зрештою, рахунок відкрили французи на 64-ій хвилині. Обамеянг вдало замкнув простріл з правого флангу від Клосса. Українська команда дуже швидко зрівняла: після розіграшу стандарту зіграв на підхопленні та забив у дальній кут воріт Микола Матвієнко.

"Марсель" був близьким до тріумфу. Під завісу зустрічі Обамеянг промчав флангом і скинув в центр під удар Ндіає - 2:1. Вже в компансований час Егіналду чудово замкнув головою подачу від Зубкова.