17.08.2023

ЛІГА ЄВРОПИ: ДНІПРЯНИ ГРАЮТЬ ВНІЧИЮ ЗІ "СЛАВІЄЮ", ПРОТЕ ВИЛІТАЮТЬ

"Дніпро-1" зіграв другий матч протистояння зі "Славією". Українська та чеська команди зустрічались в рамках 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Нагадаємо, що дніпряни розпочали єврокубковий шлях у лізі чемпіонів, де поступились грецькому "Панатінаїкосу". Тож "спортклубівці" продовжили виступи в кваліфікації Ліги Європи.

У першій зустрічі "Дніпро-1" поступився з розгромним рахунком 0:3. Наприкінці першого тайму матчу-відповіді підопічні Олександра Кучера скоротили відставання у протистоянні: Рубчинський відзначився після передачі Бабенка.

Проте вже на старті другого тайму дніпряни пропустили - Вацлав Юречка забив м'яч, який у підсумку став вирішальний - 1:1 (1:4 за сумою двох поєдинків).

Український клуб вилетів до плей-оф відбіркового раунду Ліги конференцій, де зіграють з переможцем пари "Спартак" Трнава - "Лех".