21.09.2023

ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ: "ЗОРЯ" РОЗПОЧИНАЄ ВИСТУПИ НА ГРУПОВОМУ ЕТАПІ З НІЧИЄЇ

Луганська "Зоря" стартувала на груповій стадії ліги конференцій УЄФА-2023/24. У першому матчі український клуб номінально приймав у Любліні бельгійський "Гент".

Нагадаємо, що "Зоря" змагається у квартеті В, де крім "Гента" та української команди, за вихід з групи боряться ізраїльський "Маккабі" Тель-Авів та ісландський "Брейдаблік".

Відзначимо, що в нинішньому сезоні луганський колектив проводив перший єврокубковий матч під керівництвом нового тренера - Валерія Кривенцова, який змінив на посаді сербського спеціаліста Ненада Лалатовича.

У першому таймі команди голів не забивали - в обидвох по одному удару в площині воріт. Вже в другій половині гри "Зоря" створила небезпечний момент, завдяки якому український клуб міг відкривати рахунок. Герреро вибіг на ворота бельгійців та поцілив у протилежний кут воріт, однак м'яч пролетів поруч зі стійкою.

Зрештою першими забили гості поєдинку - Кейперс замкнув простріл з флангу. Вже через три хвилини луганці відновили паритет завдяки голу панамського легіонера "Зорі" Едуардо Герреро.

Ліга конференцій. 1-й тур

"Зоря" (Україна) — "Гент" (Бельгія) — 1:1

Голи: Герреро, 70 — Кейперс, 67

У паралельному матчі "Маккабі" здолав "Брейдаблік" з рахунком 3:2 та очолив квартет В.

Наступний матч "Зоря" зіграє 5-го жовтня на виїзді проти ісландського суперника.