24.08.2023

ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ: "ДИНАМО" ВТРАЧАЄ НІЧИЮ З "БЕШИКТАШЕМ"

Київське "Динамо" зіграло перший матч плей-оф відбіркового раунду Ліги конференцій-2023/24. У Бухаресті підопічні Мірчі Луческу номінально приймали "Бешикташ".

Відзначимо, що в складі "біло-синіх" не знайшлося місця Андрію Ярмоленку - досвідчений вінгер пропустив поєдинок через ушкодження.

Турки відкрили рахунок наприкінці першої половини зустрічі. Попов зіграв рукою - арбітр призначив пенальті, а Абубакар впевнено його реалізував. Вже одразу після перерви "Динамо" зрівняло завдяки чудовому удару Караваєва, але після консультацій з ВАР суддя не зарахував гол через офсайд.

Зрівняти кияни все-таки змогли на 60-ій хвилині. Той-таки Караваєв прострілив в центр штрафного на Шапаренка, який ефектним ударом поцілив прямо в дев'ятку воріт - 1:1. Турки миттю зрівняли: Коллі замкнув подачу з кутового. Вже через дві хвилині вдруге відновити паритет у поєдинку зумів Назар Волошин.

На жаль, "Бешикташ" забив вирішальний гол у компенсований час: казах Зайнутдінов вдало завершив атаку гостей.

Матч-відповідь кияни зіграють 31 серпня о 21:00.