01.08.2023

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ: "ДНІПРО-1" НЕ ПРОХОДИТЬ "ПАНАТІНАЇКОС"

Український "Дніпро-1" зіграв матч-відповідь другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. У Греції "спортклубівці" не змогли обіграти "Панатінаїкос".

У першій зустрічі дніпряни поступились грецькому супернику - 1:3.  Таким чином, для проходу в наступний раунд "Дніпро-1" мав відігравати різницю два м'ячі.

Грецький клуб відкрив рахунок у матчі: Шпорар скористався помилкою дебютанта Волинця. Українська команда змогла відновити паритет вже на 24-ій хвилині: Артем Довбик блискуче обіграв кількох суперників та з гострого кота прокинув поміж ніг голкіперу "Панатінаїкоса". Перед перервою "Дніпро-1" втратив воротаря черещ травму.

На старті другої половини зустрічі дніпряни вийшли вперед завдяки голу Едуарда Сарапія. Проте, греки зрівняли: Шпорар оформив дубль. На 75-ій хвилині гості залишились у меншості після вилучення Танчика.

У підсумку, 2:2 - "Дніпро-1" не зміг пройти далі в ЛЧ. Натомість український клуб продовжить виступи у кваліфікації Ліги Європи. У третьому кваліфікаційному раунді на дніпрян очікує чеська "Славія".