04.10.2023

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ: СУПЕРКАМБЕК «ШАХТАРЯ» В АНТВЕРПЕНІ!

У матчі 2 туру у групі Н Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» на виїзді у драматичній боротьбі здобув вольову перемогу над «Антверпеном», поступаючись до перерви двома м'ячами.

Як відомо, обидві команди стартували у груповому турнірі з поразок. «Гірники» у домашньому поєдинку поступилися «Порту» з рахунком 1:3, а бельгійці в гостях програли «Барселоні» (0:5).

Сьогодні господарі поля швидко повели в рахунку - ударом у дальній кут воріт відзначився Муя після того, як Вермеєрен перехопив м'яч у Ракіцького.. І ще до перерви Баліквіша розвинув успіх «Антверпена» після другого у матчі гольового асисту від Вермеєрена. Натомість другий тайм розпочався з гола гостей. Затяжну атаку, у якій брали участь Судаков і Назарина, на добиванні ударом головою результативно завершив Сікан. А потім Ракіцький пробив зі штрафного і після рикошету від Баліквіши м'яч залетів у ворота. На цьому українська команда не зупинилася і за кілька хвилин Сікан після прострілу від Назарини оформив дубль, вивівши свою команду вперед. Уникнути поразки господарям не допоміг навіть пенальті у доданий час, призначений за гру рукою Степаненком, - стандарт не реалізував Алдервейрелд, пробивши повз ворота. Отож, у підсумку - феєрична вольова звитяга «Шахтаря»! Вітання!