11.04.2023

ЛЧ: УПЕВНЕНІ ЗАЯВКИ "МАНЧЕСТЕР СІТІ" ТА "ІНТЕРА" НА ПІВФІНАЛ

11 квітня відбулися перші матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА. Англійський "Манчестер Сіті" приймав німецьку "Баварію". "Бенфіка" ж удома зустрілась із "Інтером".

"Ман Сіті" зробив шалену заявку на визід до півфіналу. Пара "містян" і  мюнхенців вважалась найсильнішою та найцікавішою у чвертьфіналі. Нагадаємо, що зовсім нещодавно "Баварію" очолив Томас Тухель, замінивши Юліана Нагельсманна. Англійський клуб відкрив рахунок в середині першої половини гри. Родрі отримав пас із правого флангу від Бернарду Сілви, обіграв суперника, змістився в центр і блискуче прострілив із дальної відстані в дальню дев'ятку.

"Містянам" була необхідна впевненіша перевага перед поїздкою до Мюнхена. Її вдалося здобути вже на 70-ій хвилині. Гріліш відібрав м'яч в Упамекано, віддав на Голанда, який здивував асистом в стилі Де Брюйне, навісивши в центр штрафного на Бернарду Сілву. На 76-ій хвилині Ерлінг зрештою відзначився й сам: норвежець без проблем розстріляв ворота після подачі Стоунза. 3:0 - дуже неочікуваний розгром підопічних Пепа Гвардіоли.

Міланському "Інтеру" вдалося впевнено перемогти на виїзді проти "Бенфіки", яка проводить один із найкращих сезонів у єврокубках за останні 10 років. "Нерадзурі" відкрили рахунок на старті другого тайму: точним ударом відзначився Барелла. Вчергове в матчі "Інтера" в ЛЧ джокером виявився Ромелу Лукаку. Бельгієць вийшов на заміну та впевнено реалізував пенальті наприкінці матчу. 2:0 - такий результат залишає мало шансів для лісабонців пройти в півфінал.

Манчестер Сіті — Баварія 3:0
Голи: Родрі, 27, Б. Сілва, 70, Голанд, 76

Бенфіка — Інтер 0:2
Голи: Барелла, 51, Лукаку, 82 (пен)